Parveti Villu stressirohi

Müügi- ja kinnisvarahai Villu Parvet koos oma käsilastega on turule toonud täiesti uue tasuta depressiooniravimi.

Kui tunned, et elu hakkab üle pea kokku lööma, vaata alljärgnevat videoklippi ja sa saad kohe kinnituse, et sinul ei lähegi kõige sitemini — abitööline Indrek on palju sügavamas kuses. Lisaks nõmedale, ent tasuta tätoveeringule saab ta endale ka soodsa krundi kuskil karuperses.

Tra, see Parvet võiks oma brigaadi kaasa võtta ning oma perspektiivika arendusprojekti territooriumil pisut isesüttimist harjutada. Soovitavalt Kanal2 valvsa kaamerasilma all.

4 Responses to “Parveti Villu stressirohi”


 • 2kki on tegu kihlveoga tegelikult? v6i siis talle _t6esti_ meeldis see kole tatoveering..
  ja eks tal vaesel on veel 6nnetum tydruk, kellele asja l6puks n2idati – uh, loodan et pole ka ja tegelikult v6iks talle darwini auhinna anda 😀

 • darwini auhinda sellele lambale kahjuks anda ei saa, see antakse vaid neile kes jätsid inimkonna geenivaramu rikkumat… sellel idioodil on veel kõik ees (kui teda just ei kohitsetud vahepeal)

 • Lõpuks tuli välja, et see pidi ikka 3 aastaga maha kuluma. (Ühtlasi testib see kommentaar ka Mobiil-ID-d)

 • SOOVITAN HOIDUDA PETISE ja KELMI AIN-VILLU PARVETI EEST!!!

  Juhtus siis selline lugu, et sai tellitud üks portaal CMA Interactive Solutions OÜ-lt, PETISE Ain-Villu Parveti ähvardamisel ja väljapressimisel sai kogu summa tasutud portaali eest, kuid tänaseks on kõik tegemata peale ebakvaliteetse disaini…

  tänaseks olen 8 kuud oodanud juba…kuna igapäev on lubatud et portaal on progressis ja saab kohe valmis..

  asja ma niisama kindlasti ei jäta kuna sai tasutud väga suured summad CMA-le

  kohtu poole leidsin, et ei ole mõtet pöörduda kuna olen enam kui kindel, et midagi sellega ei saavutaks, pigem jääksin lõppkokkuvõttes kaotajaks kuna pean ju algselt ise riigilõivu ja kohtukulud ära tasuma ja tean et sel oskamatul ja saamatul petisel Ain-Villu Parvetil ei ole selle CMA Interactive Solutions OÜ nimele mingitki vara märgitud..ja lõppkokkuvõttes pääseb petise Ain-Villu Parveti firma CMA Interactive Solutions OÜ pankrotiga.

  NB! ISIK ON PETNUD SADU INIMESI ÜHE JA SAMA SKEEMI ALUSEL!!!

  kui kellelgi veel negativseid kogemusi selle harimatu petise Ain-Villu Parvetiga või olete temalt petta saanud, siis andke palun teada e-posti aadressille sass6266@hot.ee ja aitame teil lahenduse leida!

  Jõudu!

Comments are currently closed.