Auto kodulaenuga?

Täna hommikul helistati mulle Hansapangast, et ma võiks kas tagatiseta või siis kinnisvara tagatisel tarbimislaenu võtta. Yeah, right. Natuke hiljem potsatas mu e-postkasti järgmine kiri:

Hansa Kodulaenul on rõõm kutsuda Teid 31. märtsil toimuvale Uue Kodu Päevale. Esmaesitlusele tulevad uued kodud ja autod! Lisaks head laenu- ja liisingupakkumised!

Lugupeetud pankurid! Kaasaskantavaid kodusid pakkuge palun tigudele.

3 Responses to “Auto kodulaenuga?”


  • Mulle nad vist ei julge helistada.
    Mul on seesama jura internetipangas üldiste pakkumiste all. Ja personaalselt pakuvad jälle sambaid. Kusjuures enam sellist nuppu pole, et ei taha lepingut sõlmida ja ärge rohkem tüüdake.
    Netipanga esileht on mõttetut jura täis. Adblocki olen ka juba hanza.net lehele kallale lasknud, et bannerid silme ees ei vilguks.

  • eile hommikul helistati mulle Ühispanga elukindlustusest ja öeldi, et kuna mul on tavaks maksta lasteaia-arveid siis nad teeksid mulle miski pakkumise. puant seejuures selles, et SEBis asub küll lasteaia arve aga mitte see arve, millelt maksan (kuigi ega mulle ei meeldiks ka tütarlaste kõned, kes väidavad et teavad kuhu ma täpselt oma raha kannan)… tegin andmekaitseinspektsioonile avalduse.

  • Kui üdini aus olla, siis need tüdrukud, kes helistavad ja väidavad, et nad töötavad pangas, tegelikult seal ei tööta. Pank on lihtsalt ostnud endale späm-helistamise teenuse vastavast firmast. Ühel heal päeval, kui mulle helistatin SEB pangast Pärnu numbrilt, siis ma küsisingi otse, et kus ta tegelikult töötab. Lahmisin veel natuke ja vastuseks hakkas torusse kostma: kökk-mökk… ee… ma ei tea …ee.
    Palju õnne! Andmed meie maksmiste ja mitte maksmiste ja lepingute ja mittelepingute kohta saadetakse vabatahtlikult ka pangast välja.

Comments are currently closed.